24/7

Міни-турнір із боулінгу серед юридичних фірм та юридичних відділів підприємств

20 декабря 2018 г.: ru 2 11 февраля 2017 г.: ru 1 23 декабря 2018 г.: ru 1 всего: 6 01.03.1019 лютого 2010 року в Одесі відбувся Міни-турнір із боулінгу серед юридичних фірм та юридичних відділів підприємств на кубок Одеського відділення Асоціації Правників України

Організатором турніру виступило Відділення АПУ в Одеській області.

У п’ятницю 19 лютого новий сучасний боулінг клуб «СФЕРА СВ» в місті Одеса о 19.00 годині зібрав шість команд юристів, які змагалися впродовж 2 годин за звання чемпіону міні турніру із боулінгу на кубок відділення АПУ. У турнірі брали участь команди юридичних фірм «Міжнародної юридичної служби» (Інтерлегал), «АНК», «Юрлайн», «Легіс», «Імператор» та Картузов і партнери. nОтже перемогу в турнірі та кубок чемпіона отримала команда юридичної фірмі «Імператор», далі призові місця друге дістала команда «Легіс», третє «Юрлайн», четверте «Інтерлегал», п’яте «АНК» та шосте «Картузов і партнери».

Названо кращого гравця турніру – Максим Кирилюк (АНК), який у персональному заліку набрав більшу кількість балів.

Стабільно високий рівень та майстерство продемонстрував кращий гравець та капітан команди Інтерлегал (Міжнародна юридична служба) Артем Скоробогатов. Турнір проходив у традиційно ненапружений атмосфері. Усі члени команд демонстрували неабиякі здібності та волю до перемоги, після закінчення турніру, коли був вільний час, гравці активно відпочили, поспілкувалися із колегами у неформальній обстановці, подякували уболівальникам, які забезпечили активну підтримку.

Призери турніру отримали кубки та дипломи, а команди учасники – пам’ятні призи. Організатори турніру висловили подяку та побажання усім учасникам спортивного змагання бачити усіх на інших заходах відділення на протязі року.

Прес-релiз пiдготовлено Секретаріатом Одеського відділення АПУ