24/7

Комментарий Юриста

всего: 0 10.12.08

Ситуацию с дорожными штрафами за дорожно-транспортные нарушения комментирует юрист «Международной юридической службы» Ксения Гурецкая.


17.11.2008 г. был зарегистрирован проект Закона Украины «О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях (о размерах штрафов за дорожно-транспортные нарушения)».

Из пояснительной записки: «У зв‘язку із фінансово-економічною кризою в Україні зростає рівень безробіття, заморожується заробітна плата, на багатьох підприємствах працівників відправляють у відпустки без утримання. В державі в цілому відбувається зниження рівня життя населення. На цьому фоні введення в дію деяких положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху” передчасним.»

Поэтому предлагается «розміри штрафів за деякі дорожньо-транспортні порушення, які не приводять до аварійних ситуацій, оставити в старій редакції Кодексу України про адміністративні правопорушення».

В приложении сравнительная таблица (Таблица). Статьи КоАП, выделенные красным, предлагается оставить в старой редакции КоАП, действующей до 17.11.2008, за исключением п.8 Таблицы.

Кроме того предлагается исключить статью 265(1) КоАП, касающуюся временного изъятия водительского удостоверения.

Пресс-служба
Международной юридической службы
18.11.2008


Сравнительная таблица