24/7

Польско-украинск день

всего: 0 20.09.12

Юридична фірма Міжнародна юридична служба (Interlegal) прийняла участь у заході, який відбувсь у Львові 19 вересня 2012 р.

 

Польсько-український правничий день: захід, який здійснюється під егідою Міжнародної асоціації адвокатів (International Bar Association), та став уже традиційним і відбувається почергово у Польщі і Україні.

 

Міжнародна юридична служба в особі старшого юриста Чеботаренка Олександра вперше взяла участь у зазначеному заході, розширивши таким чином не тільки його територіальну, а й професійну географію. Організатори та учасники виявили неабияку цікавість до правничої та ділової специфіки проблем південного регіону України, та зацікавленість до перспектив майбутньої співпраці.

 

Основними завданнями конференції є забезпечення глибшого розуміння специфіки польської та української правових систем, можливості їхньої взаємодії; обмін досвідом щодо використання правових інструментів та інститутів для розбудови ділових відносин між підприємцями обох країн; зміцнення професійних контактів між польською та українською юридичними спільнотами.

 

Новина підготовлена

Прес-центром

Interlegal

www.interlegal.com.ua

20 вересня 2012 р