24/7

захід присвячений Дню Захисту Дітей

всего: 0 06.06.08

1 червня 2008 р. відділення Асоціації Правників України в Одеській області за підтримки Юридичної фірми «Юрлайн», Юридичної фірми «АНК» та Міжнародної юридичної служби провело благодійний захід присвячений Дню Захисту Дітей.

28 дітей з дитячого будинку «Перлинка», розташованого за адресою м. Одеса, Маячний провулок, 3, отримали допомогу у вигляді подарунків і безкоштовного відвідування дельфінарію, вручення яких супроводжувалось цікавою розважальною програмою.

Представники відділення Асоціації Правників України в Одеській області взяли безпосередню участь у поздоровленні дітей. В цілях проведення свята найцікавішим для дітей чином, була запрошена артистка цирку, що виступила в ролі Феї, яка провела ряд ігор і конкурсів, в результаті яких діти отримали подарунки і після чого відправилися дивитися шоу з дельфінами.

На сьогоднішній день на території Одеси та Одеської області офіційно зареєстроване більш ніж 24 дитячих будинків, притулків та інтернатів, як для дітей-сиріт, так і для дітей з різними фізичними і психічними відхиленнями, важкими захворюваннями. Проблема дитячої бездомності регулярно освітлюється у засобах масової інформації, але нажаль число дітей, що залишилися без батьків і дедалі зростає. Опіка і опікування є особливою формою державної турботи про дітей-сиріт і дітей, що залишилися без батьківської турботи, але в сучасних умовах без підтримки приватних осіб, дитячі будинки і притулки не мають змоги забезпечити дітей всім необхідним і саме тому підтримка таких закладів є надзвичайно важливою.

За словами Голови Ради відділення Асоціації правників України в Одеській області Володимира Зубаря проведений благодійний захід є також закликом до громадськості допомогти бездомним дітям, дітям-сиротам і дітям-інвалідам, по можливості надавати їм будь-яку допомогу. Далеко не багато дитячих будинків в даний час мають постійних спонсорів. День Захисту дітей є свого роду нагадуванням про те, що в світі існують діти, які позбавлені сімей, оселі, які потребують лікування, турботи і любові. Зупинити зростання кількості безпритульних дітей не в наших силах, але в наших силах надати їм допомогу і підтримку, подарувати свою увагу і турботу.