Transport - Shipping - International Trade
24/7

Купівля-продаж бізнесу

Супровід угод купівлі-продажу бізнесу

Потенційний підприємець, який планує розпочати свою справу, не обов'язково має реєструвати нову компанію. Він може купити вже готовий бізнес, що успішно функціонує, з усіма активами. Потрібно тільки розібратися з правовою стороною проведення процедури, щоб не втратити гроші і не втратити майно компанії.

Що таке супровід угод з купівлі-продажу бізнесу?

Купувати чи продавати фірму потрібно з повним дотриманням законодавчої процедури, особливо за участю міжнародних агентів. Юридичний супровід угоди має забезпечити перехід бізнес активу та зміну його правовласника.

Усі угоди про продаж та купівлю майна підлягають державній реєстрації. За допомогою бізнес-юристів здійснити угоду можна в максимально швидкі терміни з мінімальними ризиками для суб'єктів, що домовляються.

Послуги Interlegal з купівлі-продажу бізнесу в Україні чи за кордоном

Юридичний супровід угод купівлі-продажу бізнесу - один із напрямків діяльності фірми Interlegal. Ми допомагаємо своїм клієнтам правильно підібрати об'єкт для інвестування своїх коштів, щоб новий бізнес одразу приносив власнику дохід. Як правило, для наших клієнтів ми здійснюємо весь ланцюжок угоди.

За допомогою компанії Interlegal ви можете купити чи продати бізнес в Україні та за кордоном. Бізнес за кордоном має свою правову специфіку придбання та його подальшого здійснення та розвитку. Наші фахівці братимуть участь у складанні договорів та контрактів на придбання фірми, безпосередньо контактуючи з іншою стороною. Допомога у відкритті акредитива чи банківського рахунку в іншій країні дозволить уникнути ризиків втрати власних коштів клієнтом.

НАШІ ГОТОВІ РІШЕННЯ

Прочитайте наші статті на теми купівлі-продажу бізнесу. Ми писали їх багато років і, можливо, нижче Ви знайдете відповіді на важливі питання для Вашого бізнесу. А якщо ні - зв'яжіться з нашими фахівцями і ми допоможемо Вам і Вашому бізнесу.

Контактні особи
Irina
Ірина Воєводіна

Мы перезвоним вам


    Выбрать удобное время звонка
    Задайте ваш вопрос:

    24 hour emergency response

    +380952312525

    office@interlegal.com.ua