Transport - Shipping - International Trade
24/7

Міжнародна торгівля

Юридичний супровід міжнародних угод

Міжнародна торгівля – мабуть, одне з найрозвиненіших форм міжнародних відносин. Проте, ризики за такого виду торгівлі - регулярні супутники міжнародного бізнесу.

Двадцятирічний досвід найбільшої юридичної фірми на Чорному морі та професіоналізм юристів-міжнародників дозволить Вашій торговій компанії отримати оперативну допомогу у питаннях, пов'язаних із контрактними зобов'язаннями за запродажними договорами, а також побудувати вигідні взаємини з перевізниками, експедиторами та терміналами.

Послуги юристів у сфері міжнародної торгівлі

Послуги з супроводу міжнародних торгових угод:

 • Надаємо під ваші торгові контракти (GAFTA, FOSFA) персонального юридичного радника, доступного 24/7/365 з підтримкою 50+ спеціалістів різних спеціалізацій у 6 офісах Чорного моря;;

 • Підготуємо персональні проформи контрактів та договорів морського перевезення (чартерів, бербоут-чартерів, тайм-чартерів, рейсових чартерів);

 • Супроводимо покупку флоту, техніки, інших активів;

 • Перевіримо Вашу торгову схему роботи, контракти та сервісні договори, визначимо ризики та дамо рекомендації щодо їх зниження;

 • Перевіримо контрагентів, компанії та активи в Україні

Ризик – справа благородна. Але не в бізнесі Українські бізнесмени змушені обирати нестабільні у правовому полі способи мінімізації своїх ризиків.
Суперечка з якості Як зберегти контракт та комерційні відносини
Як заощадити 194 000 доларів та завоювати друзів? Великий міжнародний зернотрейдер – скористався послугою юридичного супроводу Gafta/Fosfa контрактів LegalCare та заявив на супровід компанії Interlegal контракт на перевезення 25 тис. тонн пшениці.
 • Проведемо переговори зі страховими компаніями та стягнемо страхову суму;

 • Проконсультуємо з питань:

  • торговельного фінансування, акредитивів;
  • Забезпечення зобов'язань та розрахунків (запорука, порука, банківська гарантія, гарантія страхової компанії);
  • Роботи з проформами чартерів (Gencon, Synacomex, Baltime та ін.)
  • Демереджа та сталі, недоставки, неправильної доставки, затримки доставки вантажів;
  • Митних формальностей.
 • Якщо ваші права порушені або виникла спірна ситуація ми проведемо доарбітражне «мирне» врегулювання і з ймовірністю 70% досягнемо результату без необхідності арбітражних витрат

Однак, якщо врегулювати суперечку не вдалося, ми захистимо ваші інтереси в українських та іноземних суднах, а також міжнародних морських арбітражах GAFTA, FOSFA, LMAA та ін.  

С чего начинается демередж? Іноземний судновласник звернувся до Interlegal у зв'язку з несплатою фрахтувальником демереджу, нарахованого згідно з умовами чартеру та застосовною стандартною проформою GENCON 1976.

Наші юристи-міжнародники регулярно виграють для клієнтів арбітражні суперечки у спеціалізованих арбітражах GAFTA и FOSFA GAFTA та FOSFA із застосуванням англійського права.

Крім того, суперечки, що виникають у зв'язку з виконанням зовнішньоекономічних договорів, також активно вирішуються в арбітражних інститутах, що діють, при національних Торгово-промислових палатах. Ми регулярно захищаємо інтереси клієнтів у Міжнародному комерційному арбітражному суді при ТПП України (МКАС при ТПП України), Морській арбітражній комісії ТПП України (МАК при ТПП України).

 • Виконаємо рішення міжнародного арбітражу із попереднім арештом активів

 • Звільнимо вантаж з-під арешту в порту, на терміналі, на судні, у тому числі в результаті дій державних органів і забезпечимо відхід у порт

НАШІ ГОТОВІ РІШЕННЯ

Ви, напевно, погодитеся, що навчати персонал краще завжди на чужих помилках. Саме для того, щоб Ваші співробітники могли регулярно вдосконалювати свої знання з морського перевезення, контрактів та чартерів ми проводимо тренінги для трейдерів на реальних торгових та логістичних кейсах Чорноморського регіону.

НАШІ ГОТОВІ РІШЕННЯ

Юристи Interlegal – активні учасники міжнародних спеціалізованих асоціацій у галузі міжнародної торгівлі. Прочитайте наші статті на теми із практики міжнародної торгівлі. Ми писали їх багато років і, можливо, нижче Ви знайдете відповіді на важливі питання для Вашого бізнесу. А якщо ні - зв'яжіться з нашими фахівцями і ми допоможемо Вам і Вашому бізнесу.

 
Контактні особи
skorobogatov
Артем Скоробогатов
oleksіj_remeslo
Олексій Ремесло
mladen_popov
Младен Попов

Мы перезвоним вам


  Выбрать удобное время звонка
  Задайте ваш вопрос:

  24 hour emergency response

  +380952312525

  office@interlegal.com.ua