Transport - Shipping - International Trade
24/7

Угоди та Інвестиції

Інвестиційна діяльність з права вважається однією з найбільш ризикованих сфер ведення бізнесу, вимагаючи від інвестора великих фінансових вливань. При цьому багато інвестицій довго окупаються, а на кожному етапі проекту з'являються ризики втрати вкладених ресурсів.

Навіщо інвестиційним проектам правовий супровід

Юридичний супровід інвестиційної діяльності гарантує захист інвесторів від порушення їхніх прав та законних інтересів щодо об'єктів інвестування. Допомога професіоналів усім етапах окупності вкладених коштів дозволяє мінімізувати ризики розвитку негативних сценаріїв, організувати контролю над дотриманням нормативно-правових актів у сфері інвестування.

Економічна вигода успішного завершення проекту окупає витрати оплати послуг кваліфікованих юристів. Захист інвестицій сторонніми організаціями дозволяє об'єктивно та своєчасно вносити правки у реалізацію діяльності компанії, оцінювати актуальну аналітику показників ефективності проекту.

Юридичний супровід інвестиційних проектів: послуги Interlegal

Interlegal є надійним партнером і вірним помічником у веденні бізнесу. Інвестиційний проект будь-якої складності ми допоможемо оцінити з погляду фінансової привабливості, окупності та ефективності.

В рамках підтримки інвестиційної діяльності наша компанія надає послуги:

 • Структурування та супроводження угод в Україні та інших країнах: корпоративні права, акції, нерухомість, бізнес;
 • Організації гарантованих розрахунків: ескроу, акредитив, порука;
 • Оцінки кон'юнктури ринку;
 • Пошук джерел зовнішнього фінансування;
 • Розробка інвестиційних стратегій, схем роботи, планів, тендерної документації;
 • Аналіз ризиків;
 • Надання консультацій з питань вкладення коштів у іноземні проекти;
 • Допомоги в отриманні дозвільної документації та ліцензій;
 • Підготовка бізнес-планів, персонімфікованих контрактів та договорів;
 • Перевірки об'єктів інвестицій та майбутніх ділових партнерів;
 • розроблення найкращого варіанта інвестування (концесія, приватизація, спільна діяльність, оренда, державно-приватне партнерство, та ін);

Супровід інвестиційних проектів та угод позитивно впливає на швидкість реалізації бізнес-ідеї, оптимізацію тимчасових та фінансових витрат для її втілення. Interlegal, як успішний партнер з надання послуг у транспортній та логістичній сферах, готовий захищати та відстоювати інтереси клієнта у судових інстанціях, у взаємодії з державними службами та контрагентами.

Правовий супровід інвестиційних проектів

НАШІ ГОТОВІ РІШЕННЯ

Морські та транспортні юристи Interlegal – активні учасники міжнародних спеціалізованих асоціацій, що надають послуги в галузі транспорту та логістики.

Прочитайте наші статті на теми залучення інвестицій. Ми писали їх багато років і, можливо, нижче Ви знайдете відповіді на важливі питання для Вашого бізнесу. А якщо ні - зв'яжіться з нашими фахівцями і ми допоможемо Вам і Вашому бізнесу.

Контактні особи
Irina
Ірина Воєводіна

Мы перезвоним вам


  Выбрать удобное время звонка
  Задайте ваш вопрос:

  24 hour emergency response

  +380952312525

  office@interlegal.com.ua