Transport - Shipping - International Trade
24/7

Супровід IT бізнесу

Юридичні послуги для IT компаній

Розвиток інформаційних технологій, відкриття онлайн-проектів потребують великих фінансових інвестицій, інтелектуальних ресурсів та грамотного правового супроводу.

Цифровізація та глобальні мережеві ринки розвиваються з урахуванням норм чинного законодавства у сфері IT технологій. Тільки професійні IT юристи зможуть забезпечити недоторканність інформації та персональних даних, захистити електронні кошти підприємців та сприяти здійсненню Інтернет-торгівлі.

Юридичний супровід у сфері інформаційних технологій необхідний рівною мірою і власникам сайтів, інтернет-магазинів, та розробникам програмного забезпечення чи стартаперам. Веб-студії, онлайн-ЗМІ, платформи з краудфандингу та інші фірми подібної спрямованості на будь-якому етапі діяльності можуть мати справу з юридичними проблемами, що потребують оперативної правової підтримки.

Послуги Interlegal у сфері IT

Команда юристів компанії Interlegal має величезний досвід у супроводі бізнес-проектів технологічного спрямування. Юридичні послуги IT компаніям надаються з урахуванням останніх змін у законодавстві різних країн. IT компанії, звернувшись до нас, можуть розраховувати на отримання таких видів правових послуг:

 • Консультування щодо впровадження та реалізації IT проектів, можливості виходу на міжнародні ринки, сприяння у відкритті філій в інших країнах;
 • Укладання договорів технічного обслуговування, розробки програмного забезпечення, користувальницьких та ліцензійних угод;
 • Підготовка NDA угод про нерозголошення конфіденційної інформації працівниками компанії;
 • Укладання договорів про захист персональних даних та інформації;
 • Захист авторських прав у сфері IT-технологій;
 • Проведення тренінгів з безпеки бізнесу за неправомірних дій правоохоронних органів.

Наші юристи ефективно вирішать завдання зі створення та застосування інформаційних технологій будь-якої складності у бізнесі. Усі необхідні для діяльності компанії документи будуть підготовлені до початку роботи та оперативно впроваджені у структуру діяльності: акціонерні угоди, корпоративні договори, оферти, договори з транспортними компаніями та платіжними шлюзами, внутрішні регламенти бізнес-процесів. За потреби буде сприяти пошуку джерел фінансування IT проектів (стартапів) у сфері інформаційних технологій.

Чому потрібно звернутися до Interlegal?

На ринку надання послуг із юридичного супроводу бізнесу компанія Interlegal діє вже протягом 25 років. Бездоганність результатів нашої роботи підтверджується не лише великим досвідом взаємодії з клієнтами, більшість яких стають постійними, а й авторитетом на українському ринку.

Ми відкрили офіси у 29 країнах світу та здобули досвід у веденні міжнародної торгівлі. Підприємці, які здійснюють діяльність у сфері інформаційних технологій та інтернет-проектів, можуть з нашою допомогою вийти на міжнародні ринки. Успішна практика ведення бізнесу в інших країнах нам відома, тому ми з легкістю можемо впровадити моделі та стратегії ведення бізнесу, доступні для реалізації на українському ринку.

Для кожного клієнта ми пропонуємо індивідуальні умови співробітництва та організації правової підтримки. Захист авторських прав, торгових марок та патентів здійснюється нашими спеціалістами і в рамках досудового врегулювання спорів, і як захист інтересів клієнта в судових інстанціях.

Використання надійної правової підтримки від висококваліфікованих юристів допоможе не лише оперативно організувати інформаційний бізнес, а й захистити себе від свавілля правоохоронних органів та державних структур, які виступають на варті захисту інформації.

Супровід IT проектів: НАШІ ГОТОВІ РІШЕННЯ

Прочитайте наші статті на теми корпоративної практики. Ми писали їх багато років і, можливо, нижче Ви знайдете відповіді на важливі питання для Вашого бізнесу. А якщо ні - зв'яжіться з нашими фахівцями, і ми допоможемо Вам і Вашому бізнесу.

 
Контактні особи
Irina
Ірина Воєводіна

Мы перезвоним вам


  Выбрать удобное время звонка
  Задайте ваш вопрос:

  24 hour emergency response

  +380952312525

  office@interlegal.com.ua