Transport - Shipping - International Trade
24/7

Cупровід ЗЕД

Юридичний супровід ЗЕД

Вихід компанії на міжнародний ринок завжди пов'язаний із труднощами. Правові колізії у законодавстві країн світу, відмінності у специфіці ведення бізнесу та здійснення митного контролю можуть бути зрозумілі лише висококваліфікованому юристу, який спеціалізується на міжнародних відносинах.

Зовнішньоекономічна діяльність може розглядатися у широкому та вузькому сенсах. У першому випадку під ЗЕД розуміються міжнародні відносини у сфері економічного розвитку країни, у другому — вихід на світові ринки щодо експорту та імпорту товарів окремих суб'єктів підприємництва. Розширення горизонтів розвитку та просування бізнесу тягне за собою для підприємця і ризики, і привабливі перспективи. Самостійно, без належної підготовки та глибоких, вузькоспрямованих знань у галузі зовнішньоекономічної діяльності, складно освоїти світові ринки. Юридичний супровід зовнішньоекономічної діяльності дозволяє компаніям та приватним інвесторам надійно та грамотно використовувати фінансові ресурси, бізнес-ідеї та стратегії, будучи впевненими у позитивному результаті міжнародного проекту.

Коли необхідний правовий супровід ЗЕД?

Консультації з ЗЕД, що надаються юридичними компаніями, повинні забезпечувати сторону, що приймає, максимально необхідною інформацією про специфіку ведення бізнесу в іншій країні. Перелік послуг юридичного супроводу бізнесу є досить широким і залежить від правових особливостей розвитку країни, вихід на ринок якої планується підприємцем

Супровід зовнішньоекономічної діяльності має полягати не лише у наданні консультацій з питань законодавства інших країн, а й у наданні реальної практичної допомоги при транспортуванні товарів, їх митному очищенні, укладанні договорів на придбання обладнання за кордоном.

Зовнішньоекономічний договір на купівлю товарів чи обладнання, постачання товарів, що експортуються з країни, або імпорт має свої правові особливості. Угода повинна бути складена таким чином, щоб не втрачати свою юридичну силу в жодній країні. Кожен суб'єкт взаємодії має розраховувати отримання судового захисту своїх інтересів у межах дії зовнішньоекономічного договору.

Як заощадити 194 000 доларів та завоювати друзів? Великий міжнародний зернотрейдер – скористався послугою юридичного супроводу Gafta/Fosfa контрактів LegalCare та заявив на супровід компанії Interlegal контракт на перевезення 25 тис. тонн пшениці.

Послуги Interlegal із супроводу ЗЕД

Interlegal — визнаний лідер українського та міжнародних ринків логістики, світової торгівлі та морських перевезень. Наша компанія пропонує широкий перелік послуг із забезпечення виходу компанії на міжнародні ринки з мінімальними ризиками виникнення проблем та митних спорів.

Наші послуги з ЗЕД:

 • Надання консультацій щодо торговельного фінансування, забезпечення міжнародних розрахунків, купівлі техніки та інших активів;
 • Мінімізація ризиків затримки вантажів, вирішення проблем із доставкою;
 • Роз'яснення міжнародного законодавства;
 • Укладання контрактів з морських перевезень;
 • Супровід імпортних та експортних угод;
 • здійснення контролю за проходженням митних процедур;
 • Досудове врегулювання суперечок.

Звернувшись до нас, ви зможете не лише заощадити час та фінансові ресурси, а й оперативно отримати позитивний результат свого нового міжнародного проекту.

НАШІ ГОТОВІ РІШЕННЯ

Прочитайте наші статті на теми залучення інвестицій. Ми писали їх багато років і, можливо, нижче Ви знайдете відповіді на важливі питання для Вашого бізнесу. А якщо ні - зв'яжіться з нашими юристами з питань зовнішньоекономічної діяльності, ми проконсультуємо вас з питань ЗЕД і зробимо все можливе, щоб допомогти Вам та Вашому бізнесу.

Контактні особи
skorobogatov
Артем Скоробогатов
oleksіj_remeslo
Олексій Ремесло

Мы перезвоним вам


  Выбрать удобное время звонка
  Задайте ваш вопрос:

  24 hour emergency response

  +380952312525

  office@interlegal.com.ua