24/7

EBA Kharkiv Expert Talk з InterLegal: Транспорт та міжнародна торгівля

30 августа 2021 г.: ru 4 31 августа 2021 г.: ru 3 2 сентября 2021 г.: ru 2 30.08.21

 

Відбулось експертне обговорення на тему: «Транспорт та міжнародна торгівля» за участю фахівців міжнародної юридичної служби Interlegal.

Учасники заходу мали нагоду розглянути важливі для бізнесу питання, що стосуються вантажоперевезень, особливостей експорту й імпорту продукції, останніх змін податкового законодавства, ключових трендів у створенні логістичних центрів, тощо.

Старший юрист Карина Горова на прикладі успішного кейсу компанії розкрила питання торговельних ризиків при перевезенні товарів у контейнерах та разом із експертом компанії N’Unit висвітлила тему «сухих портів», перспективи розвитку цього напрямку, особливості роботи з Укрзалізницею.

Обговорили й взаємодію бізнесу з Державною регуляторною службою України. Присутні отримали поради і фахові роз’яснення щодо захисту підприємств від неправомірних дій органів влади. Провідний юрист Дмитро Очколяс говорив як не допустити прийняття проекту підзаконного акту, якщо виявлені ознаки порушення регуляторних принципів. В свою чергу пані Горова розповіла про способи забезпечення інтересів суб’єктів господарювання закордоном у Міжнародному комерційному арбітражі, розглянувши його переваги відносно національних судів.

Окрему увагу було приділено змінам у податковому законодавстві. Провідним юристом Дарією Ляшенко було розкрито питання міжнародних реалій роботи з нерезидентами, реструктуризації бізнесу , податкової амністії, тощо.

Обговорення пройшло у приємній і дружній атмосфері!