Transport - Shipping - International Trade
24/7

Претензії. Суд та арбітраж

Претензії та суперечки, суд та арбітраж – це постійні супутники міжнародного бізнесу. Однак помилкою було б говорити, що в результаті такого повороту подій одна сторона програє, а інша — здобуває перемогу. Ми в Interlegal пишаємося вмінням досягати цілей Клієнта в досудовому порядку

Послуги міжнародного арбітражу від юристів Interlegal

Що ми зробимо для Вас:

 • Проведемо доарбітражне врегулювання (Claims Handling) претензій сторін контрактів щодо взаєморозрахунків, недостач, якості товарів для досягнення цілей Клієнта;

  Claims Handling — доарбітражне врегулювання претензій сторін контрактів щодо взаєморозрахунків. У 70% випадків нашим морським юристам вдається досягти потрібного результату для клієнта в рамках досудового врегулювання.

 • Проведемо переговори зі страховими компаніями та повернемо страхові суми;
 • Представлятимемо інтереси клієнтів у міжнародних морських та галузевих арбітражах (LMAA, GAFTA, FOSFA та ін.) із застосуванням норм англійського права.
500 тисяч доларів за псування вантажу  За допомогою юристів Interlegal звернувся Клієнт - вантажовласник, збитки якого склали близько 500 тис. доларів США внаслідок псування вантажу під час морського перевезення.

У нас сформовано значний професійний досвід у галузі вирішення спорів у морських арбітражах: LMAA (Лондонської асоціації морських арбітрів) GAFTA (Міжнародної асоціації торгівлі зерном та кормами)FOSFA (Федерації асоціацій з торгівлі оліями, насінням олійних та жирами), що стосуються не кількісних характеристик товарів, морських перевезень, оплати демереджа та диспачу, а також у сфері ведення справ, пов'язаних з невиконанням договірних зобов'язань, запровадженням заборони на експорт, застосуванням усіх видів аналогічних заборонних заходів тощо.

Для більш оперативного та ефективного захисту Клієнтів ми відкрили представництво в Лондоні, а також стали членами LMAA, FOSFA, Морського інституту України, який є дочірньою структурою Морського інституту Великобританії.

 • • Будемо представляти Ваші інтереси у суперечках у High Court of Justice of England and Wales та інших іноземних судах;

Фахівці Interlegal протягом багатьох років не лише організовують ефективне представництво українських клієнтів у іноземних судах, а й самостійно ведуть процеси, у т.ч. із застосуванням норм англійського права (English Law).

 • Захистимо Вас у МКАС при ТПП України, МАК при ТПП України та українських судах;

З кожним роком зростає статистика дозволених справ арбітражними органами, що діють, при національних Торгово-промислових палатах. Це безпосередньо пов'язано зі зручною та оперативною процедурою розгляду спорів, компетентністю арбітрів, що рекомендуються, а також можливістю виконати винесене арбітражне рішення в іноземних юрисдикціях.

Практика юристів Interlegal свідчить про позитивну тенденцію та переваги вирішення спорів арбітражними інститутами МКАС при ТПП України, МАК при ТПП України, а також МАК при ТПП РФ.

 • Затримаємо та заарештуємо морські судна в українських та іноземних портах;
Третій не зайвий Великий оператор балкерного флоту проти судновласника та P&I.
 • • Арештуємо кошти на рахунках в іноземних банках, корпоративні права та інші активи компаній та фізичних осіб в Україні та за кордоном, вантажі боржника на суднах, терміналах, складах;

НАШІ ГОТОВІ РІШЕННЯ

Результативність переговорів щодо претензій та виконання рішень судів/арбітражів Interlegal забезпечує за допомогою різних інструментів.

Юристи Interlegal — активні учасники міжнародных спеціалізованих арбитражів, що дає нам глибший досвід та знання для захисту Ваших інтересів.

Прочитайте наші статті на теми із судової практики. Ми писали їх багато років і, можливо, нижче Ви знайдете відповіді на важливі питання для Вашого бізнесу. А якщо ні — зв'яжіться з нашими фахівцями, і ми допоможемо Вам і Вашому бізнесу.

Контактні особи
oleksіj_remeslo
Олексій Ремесло

Мы перезвоним вам


  Выбрать удобное время звонка
  Задайте ваш вопрос:

  24 hour emergency response

  +380952312525

  office@interlegal.com.ua