24/7

Shipping and Trade Day 2023

22 ноября : ru 7 en 43221 ноября : ru 4 en 15823 ноября : ru 3 en 3021.11.23

7 грудня ми разом з Чорноморським Інститутом Морського права та Міжнародної торгівлі проведемо традиційну онлайн-конференцію Shipping and Trade Day.  

Минулого року ми зібрали більше 200 учасників з усього світу та отримали велику кількість відгуків.   

Цього року ми обговоримо актуальні питання сьогодення. Нові спікери, нові теми, нові питання на обговорення. Але дещо залишається незміннім. 

Дискусію Shipping and Trade Day буде присвячено найбільш злободенному - зерновій логістиці у 2023 році.  

Дата: 7 грудня 2023
Час: 12:00 (Kyiv time)
Формат: онлайн
Участь: безкоштовна

Мова: англійська

Форма реєстрації

Разом з вами пройдемо тернистими шляхами експорту українського зерна, підіб’ємо підсумки року роботи зернового коридору, розглянемо наслідки глобальних зсувів на ринку морської логістики, поспілкуємось про виклики та можливості для шипперів та трейдерів і, звичайно, поміркуємо про перспективи та стратегії розвитку за будь-яких обставин! 

Наші модератори:  

Річард Фейнт, магістр права (Саутгемптон), MBA (Шеппертон), колишній кваліфікований арбітр GAFTA (торгівля та мореплавання), арбітр у FOSFA, член арбітра Chambre Arbitrale de Paris, член підтримки Лондонської асоціації морських арбітрів, арбітр Лондонського суду Міжнародний арбітраж 
Артур Ніцевич, Partner at Interlegal 
Олексій Ремесло, Partner at Interlegal 

Слідкуйте за оновленнями, дуже скоро ми оголосимо спікерів та теми.  

Реєструйтеся, аби не упустити можливість послухати світових лідерів зі сфери шиппінгу та міжнародної торгівлі в етері нашої конференції.