24/7

EBA Expert Talks: «Дунай – Логістика по-новому» 2.0. Підсумки 2023

3 января : ru 3 6 декабря 2023 г.: ru 2 29 февраля : ru 1 всего: 2124.11.23

Якщо в конференц-залі Interlegal збираються разом десятки експертів з логістики, річкових перевезень, морського права, представників бізнесу, галузевих організацій і асоціацій, це означає, що настав час для серйозних розмов. Серйозних розмов про Дунай!

Розвитку, актуальним тенденціям, досягненням і проблемам Дунайського кластеру було присвячено захід EBA Expert Talks: «Дунай – Логістика по-новому» 2.0. Підсумки 2023», який відбувся в офісі Interlegal 22 листопада. 

Це вже друга фахова дискусія про Дунай, організована нашим постійним партнером Південноукраїнским офісом  EBA за сприяння і підтримки Interlegal. Як і попередня, вона зібрала вражаючу кількість учасників: більше 50 слухачів приєдналися до нас у залі і більше 120 – зареєструвалися на онлайн-трансляцію.

З нашої першої зустрічі у форматі expert talks минуло пів року. За цей час ринок дунайських перевезень пережив хвилі злетів і падінь, навчився миттєво реагувати на виклики, адаптувався, насичився новими гравцями, привернув увагу держави і міжнародних інвесторів, в чомусь зайшов у глухий кут, а десь розкрив неабиякі перспективи.

На Expert Talks 2.0. провідні експерти і учасники ринку зробили апгрейд справ, поділилися останніми результатами роботи і досягненнями Дунайського кластеру, власним досвідом подолання перешкод і побудови нових стратегій розвитку. Говорили не лише про цифри й факти, а й про те, як змінюється сьогодні дунайське судноплавство, як реагує на зміни місцевий бізнес і що чекає на нього у майбутньому.

Наші спікери розібрали загальні тенденції транспортної галузі, ретельно проаналізували обсяги експорту та ставки фрахту, поточний стан перевезень залізницею в 2023 році і їх вплив на дунайські порти. Обговорили взаємодію Рені і Ізмаїлу, контейнерний бізнес і особливості морської логістики в регіоні. Надихнулися успішними юридичними кейсами і прикладом «розвитку всупереч» – історією перетворення поромної переправи «Орлівка – Ісакча» на важливий експортний та логістичний хаб.

Сподіваємось в найближчому майбутньому продовжити традицію дунайських Expert Talks, щоб разом з вами формувати бачення майбутнього регіону та долучитися до розвитку галузі!